Již v Praze jsme si zakoupily London Pass, který vám během 14-cti dní přijde do schránky. Díky němu jsme měly dopravu a vstupy na pámátky bez front a zbytečného čekání.
První den jsme šly do Westminster Abbey. Gotický chrám Anglikánské církve, který slouží ke korunovacím, pohřbům a svatbám královské rodiny. Nachází se zde i univerzita.


A následně jsme pokračovali do London Tower. Zde si můžete prohlédnou jak vnitřní prostory hradu, tak i korunovační klenoty.
Toto byl náš první den v příštím postu budu pokračovat.
xDominikax



Mám tě moc ráda, jsi můj vzor. Prostě WOW!! Co jsi dokázala!! Musíš být moc chytrá a supr! Závist tvým kamarádům!! ��
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
OdpovědětVymazatMáš sexi čepku taki mám rada batmena
OdpovědětVymazatTvůj blog je TOP.
OdpovědětVymazatLondon is calling!!!
OdpovědětVymazatJsi nej blogerka <3 #DomíJeTop #JsiBoží #NěcoVymysliAPišPišPiš :D <333
OdpovědětVymazatAww dekuju :*
OdpovědětVymazat