úterý 17. března 2015

London Calling!!!

Na začátku února jsem se po čtvrté podívala do Londýna. Londýn patří mezi místa, kde bych si dokázala představit žít na trvalo, což například v Americe ne.

Již v Praze jsme si zakoupily London Pass, který vám během 14-cti dní přijde do schránky. Díky němu jsme měly dopravu a vstupy na pámátky bez front a zbytečného čekání.

První den jsme šly do Westminster Abbey. Gotický chrám Anglikánské církve, který slouží ke korunovacím, pohřbům a svatbám královské rodiny. Nachází se zde i univerzita.

Dále jsme šly na Tower Bridge, ze kterého by nádherný výhled na řeku Temži a Londýn celkově.






A následně jsme pokračovali do London Tower. Zde si můžete prohlédnou jak vnitřní prostory hradu, tak i korunovační klenoty.


Toto byl náš první den v příštím postu budu pokračovat.
xDominikax

7 komentářů:

  1. Mám tě moc ráda, jsi můj vzor. Prostě WOW!! Co jsi dokázala!! Musíš být moc chytrá a supr! Závist tvým kamarádům!! ��

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat
  3. Máš sexi čepku taki mám rada batmena

    OdpovědětVymazat
  4. Tvůj blog je TOP.

    OdpovědětVymazat
  5. London is calling!!!

    OdpovědětVymazat
  6. Jsi nej blogerka <3 #DomíJeTop #JsiBoží #NěcoVymysliAPišPišPiš :D <333

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře