Již v Praze jsme si zakoupily London Pass, který vám během 14-cti dní přijde do schránky. Díky němu jsme měly dopravu a vstupy na pámátky bez front a zbytečného čekání.
První den jsme šly do Westminster Abbey. Gotický chrám Anglikánské církve, který slouží ke korunovacím, pohřbům a svatbám královské rodiny. Nachází se zde i univerzita.


A následně jsme pokračovali do London Tower. Zde si můžete prohlédnou jak vnitřní prostory hradu, tak i korunovační klenoty.
Toto byl náš první den v příštím postu budu pokračovat.
xDominikax


