úterý 17. března 2015

London Calling!!!

Na začátku února jsem se po čtvrté podívala do Londýna. Londýn patří mezi místa, kde bych si dokázala představit žít na trvalo, což například v Americe ne.

Již v Praze jsme si zakoupily London Pass, který vám během 14-cti dní přijde do schránky. Díky němu jsme měly dopravu a vstupy na pámátky bez front a zbytečného čekání.

První den jsme šly do Westminster Abbey. Gotický chrám Anglikánské církve, který slouží ke korunovacím, pohřbům a svatbám královské rodiny. Nachází se zde i univerzita.

Dále jsme šly na Tower Bridge, ze kterého by nádherný výhled na řeku Temži a Londýn celkově.






A následně jsme pokračovali do London Tower. Zde si můžete prohlédnou jak vnitřní prostory hradu, tak i korunovační klenoty.


Toto byl náš první den v příštím postu budu pokračovat.
xDominikax